Nasze Miejsce

Nasze miejsce w sieci...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-07-02 17:16:30

Rayne

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 78
Punktów :   

Tusze do rzęs

Krótko - jakie tusze polecacie, a jakie okazały się po testach totalnymi bublami?

Mnie ostatnio bardzo przypadł do gustu Volume Clubbing Bourjois - tyle że musiał trochę podeschnąć, bo na samym początku byłam przerażona tą wielką szczotą oblepioną tuszem. Ja mam ogólnie dość marne rzęsy i takich efektów jak po VC jeszcze chyba nie miałam tyle że trzeba trochę się ze szczotą oswoić, bo pierwszy kontakt może wywołać mały szok

Ach, i mam pytanie do Ani - testowałaś może ten tusz Oriflame: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20521
?
Widzę, że jest dobrze oceniany i popularny wśród wizażanek, a ja dopiero ostatnio wypatrzyłam go na KWC i mam ochotę wypróbować, ale jednak wolałabym znać opinię zaufanej osoby

Offline

 

#2 2008-07-02 17:34:22

Ania

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 248
Punktów :   

Re: Tusze do rzęs

Testowałam i dla mnie jest na razie nr 1 Teraz mam Rimmela Glam eyes, i jest ok ale Ori Wonder lepszy jak dla mnie. No i ta cena - ja kopowałam Wondera za ok. 14 zł.


Ja to ja. Jestem księżniczką. aniolek
Tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę.

Offline

 

#3 2008-07-03 09:35:41

Ines

Użytkownik

1578012
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 259
Punktów :   
WWW

Re: Tusze do rzęs

Też słyszałam że ten tusz Ori jest dobry. Ja mam teraz Glam Eyes i juz sie za bardzo nie nadaje do użytku... A wczoraj nie wcelowalam szczoteczką do opakowania i jakos tak nienaturalnie mi sie wygiela, teraz to juz w ogole nie da sie nim malowac .

Offline

 

#4 2008-07-03 10:45:53

Ania

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 248
Punktów :   

Re: Tusze do rzęs

No ja wiecznie tą szczotką uderzam w opakowanie i wszystko dookoła, łącznie ze mną, jest w tuszu

A Wonder jest fajny, choć nie mam jakiegoś porównania z tuszami  z wysokiej półki. Odpowiada mi też to, że dość szybko sie kończy, tzn. po miesiącu - dwóch. Bo nie lubię męczyć tuszu przez pół roku, a niektóre tak mają. Jedyna mała wada to to, że jak jest świeży to zaraz po nałożeniu lepiej nie otwierać mocno oczu bo się odbija.


Ja to ja. Jestem księżniczką. aniolek
Tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plborder terrier sprzedam