Nasze Miejsce

Nasze miejsce w sieci...


#1 2008-04-29 10:17:32

Ines

Użytkownik

1578012
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 259
Punktów :   
WWW

Podróże małe i duże

Jako że zaczyna się sezon wyjazdowy, pomyślałam, że możemy podzielić się wspomnieniami i doświadczeniami z różnych naszych wyjazdów. Gdzie najbardziej lubicie wyjeżdżać, jakie są Wasze ulubione miejscowości, kraje... Co polecacie zobaczyć, odwiedzić w poszczególnych miejscach, itp ...

Offline

 

#2 2008-04-29 10:24:21

bamsia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Podróże małe i duże

ja za dużo nie zwiedziłam w życiu niestety ale jeśli ktoś lubi uprawiać wspinaczkę po skałach to ja lubię Ogrodzieniec

pięknym miejscem na spacery, wspinaczki, posiedzenie na kocyku w piękny dzień jest Kotlina Będkowska niedaleko Krakowa - tam jest ślicznie choć sama całej nie przeszłam ale na pewno będę tam wracać

na wakacje co roku z Irkiem wybieramy Mazury Irek ma tam rodzinkę

ps. nad morzem byłam tylko RAZ w życiu jak miałam 10 lat i jakoś nie mogę tam trafić bo Irka wogóle tam nie ciągnie.. a chciałabym..

Offline

 

#3 2008-04-29 10:50:06

Ines

Użytkownik

1578012
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 259
Punktów :   
WWW

Re: Podróże małe i duże

Ja też za dużo nie zwiedziłam, ale kiedyś to nadrobię .
Ja dla odmiany latem jeździłam głównie nad morze i to najczęściej do Łeby - kilka lat pod rząd. Poza tym byłam w Ustce, Darłówku, Władysławowie, Helu, Jastarni, Sopocie i Gdyni. Niektóre wypady były jednodniowe lub weekendowe, ale zwiedziłam co tam było najważniejsze do zwiedzenia .

W Łebie szczerze mówiąc nic mnie nie zachwyca poza wydmami w SPN, które są naprawdę piękne i warte zobaczenia.
We Władysławiowie najbardziej podobało mi się wesołe miasteczko .
Z tych miejscowości na Helu najbardziej podobała mi się Jastarnia.

W góry raczej nie jeździłam, chyba że z wycieczką szkolną . Ale nie zwiedziłam najważniejszego - Zakopanego. No ale to nadrobię już pojutrze

Nigdy nie byłam na Mazurach... Może w te wakacje się gdzieś wybierzemy, choćby tylko na weekend. Spodoba mi się, bo bardzo lubię jeziora... Chyba nawet bardziej niż morze. Wyjeżdżamy czasem nad jakieś jezioro ale albo na Kujawy nad piękne jezioro rynnowe, albo do małej miejscowości jakieś 60km od Lublina gdzie chrzestny Wojtka ma swój ośrodek - tam jezioro jest małe, szybko się nagrzewa, bardzo przyjemnie się w nim pływa .

Offline

 

#4 2008-04-29 18:28:32

Ania

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 248
Punktów :   

Re: Podróże małe i duże

A ja trochę pozwiedzałam.

Hiszpania - w LO byłam na obozie. cudownie, choć drogo, śliczne plaże... Ehh
Włochy - uwielbiam. Byłam tam dawno, jeszcze w podstawówce. Piękna Wenecja, pyszne lody ciepełko i plaże. Uwielbiam podejście do Życia Włochów, to jeden z niewielu krajów w których mogłabym mieszkać.
Grecja - byłam dwa razy. Raz w LO na obozie, a drugi raz 2 lata temu z koleżankami. Co zapamiętałam- cudowne Meteora. Piękne widoki. Ale jest brudno, czasem śmierdząco, i dużo bezpańskich psów.
Francja - byłam na takiej objazdówce kilka dni. Paryż - śliczny ale masa ludzi i samochodów, czasem nie ma jak  zdjęcia zrobić, Wersal - ładna okolica, najlepszy omlet jaki jadłam . Lazurowe wybrzeże, piękne samochody i jachty, śliczna plaża.
Chorwacja - rewelacyjne arbuzy , kamienista plaża, moja rozcięta stopa i problemy z chodzeniem
Niemcy - byłam przez 2 miesiące u jak mieszkała w Mannheim 2 lata, ładne okolice, ale faceci tak nagrzani, że nie mogłyśmy się z koleżanką opędzić.
Jeszcze przejazdem (na dzień lub dłużej) Austria, Szwajcaria...
No i Taize - moje cudowne miejsce na Ziemi. Byłam 2 razy i nigdzie nie czułam się tak wspaniale jak tam


No a w Polsce to za dużo nie pozwiedzałam Nad morzem byłam dwa razy.Kilka razy w górach. I tyle chyba

Ostatnio edytowany przez Ania (2008-04-29 18:29:45)


Ja to ja. Jestem księżniczką. aniolek
Tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę.

Offline

 

#5 2008-04-29 18:38:16

vibeska

Administrator

12225839
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 210

Re: Podróże małe i duże

Już chyba wam kiedyś opowiadałam że jestem fascynatką Włoch.
Kocham ten kraj, tam mogłabym żyć, mieszkać i umrzeć
Ten kraj powoduje że chce mi się żyć, że wszystkie problemy stają się blade, że ludzie są naładowani energią...
Lubię to że są tacy radośni, przyjaźni, pozytywni, głośni i szumni.
Tam czas płynie inaczej. Jest to zupełnie inny klimat, inna kultura.
To kraj wina i słońca

Przecudowny Mediolan, będąc tam naprawdę można  namacalnie poczuć że to centrum mody.
W turynie są wspaniałe winnice
Riviera della Palma - wspaniale oddaje klimat starej, wiejskiej miejscowości, są tam piękne plaże, piaszczyste.

Ach.... mogłabym tak godzinami


Nie wystarczy kochać
Trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce
I przenieść ją przez całe życie...


http://firenet.eu.org/~nacka/atrwil/loga/kwiat.gif

Offline

 

#6 2008-04-29 18:42:25

Ania

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 248
Punktów :   

Re: Podróże małe i duże

Vibesko to możemy się razem się przeprowadzać Włochy, ahhh Włochy.


Ja to ja. Jestem księżniczką. aniolek
Tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę.

Offline

 

#7 2008-04-29 20:26:58

navi

Użytkownik

8537233
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 98
Punktów :   

Re: Podróże małe i duże

hmmm ciezka sprawa przypomniec sobie wszystkie miejsca gdzie się było

z tego gdzie chce pojechac, to na pewno własnie Włochy, bo nigdy nie miałam przyjemnosci ich odwiedzić

w Polsce byłam w kilku miastach, Łodzi, Poznaniu, Olsztynie, Wrocławiu, Władysławowie, Ustce, Zakopanym Krakowie i wielu innych mniejszych miejscowosciach ale np nie byłam w Toruniu, ktory bardzo bym chciała zobaczyć. niestety moją druga połówke nie bardzo kręci Polska, a szkoda.
Mazury uwielbiam pasjami, morze na drugim miejscu, a góry na trzecim, ale rowniez lubie

Z zagranicy, pierwsza moja wycieczka to Niemcy-Berlin. Była tez Austria, Słowacja, Hiszpania, Holandia oczywiscie (juz niedługo trzeci raz ). W Hiszpanii obóz jezykowy 6 lat temu i wyniesiona niezwykła przyjazn (z Ecstasy ), w Berlinie 14 urodziny, pierwszy szampan i szum w głowie na Słowacji Sylwester 2 lata temu i szalenstwo na stoku. A w Holandii Amsterdam, Hilversum, Utrecht i Vienendal (małe miasteczko gdzie mieszka moja babcia).
ogólnie podrózowac uwielbiam i chce zwiedzic jeszcze duuuzo wiecej. moj połowek zwiedził wiele pieknych miejsc, grecja, turcja, rzym.. gdzie to on nie był. mam nadzieje ze razem tez duzo zobaczymy

Ostatnio edytowany przez navi (2008-04-29 20:28:07)

Offline

 

#8 2008-05-04 21:34:50

Ines

Użytkownik

1578012
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 259
Punktów :   
WWW

Re: Podróże małe i duże

Kilka fotek z moich spacerów po Tatrach

http://images27.fotosik.pl/206/e6e081889e6c9aa7m.jpg

http://images31.fotosik.pl/241/e0c74164a7873a1fm.jpg

http://images24.fotosik.pl/208/02938fcbd1d2cb98m.jpg

Mój i Wojtka widok z okna (Giewont)

http://images30.fotosik.pl/207/e5535c73bed3487dm.jpg

http://images25.fotosik.pl/206/546f2ab71d9f553am.jpg

Krasnoludek

http://images32.fotosik.pl/240/b615397ed902fca2m.jpg

Więcej fotek będzie na fotologu, ale to może jutro

Offline

 

#9 2008-05-04 21:36:38

vibeska

Administrator

12225839
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 210

Re: Podróże małe i duże

Ach.... cudne foteczki
Przypomniało mi się że galerię miałam założyć


Nie wystarczy kochać
Trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce
I przenieść ją przez całe życie...


http://firenet.eu.org/~nacka/atrwil/loga/kwiat.gif

Offline

 

#10 2008-05-04 21:40:51

Ania

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 248
Punktów :   

Re: Podróże małe i duże

Ineś śliczne zdjęcia. Ty wiesz, że ja nigdy w Zakopcu nie byłam


Ja to ja. Jestem księżniczką. aniolek
Tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę.

Offline

 

#11 2008-05-04 21:50:26

Ines

Użytkownik

1578012
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 259
Punktów :   
WWW

Re: Podróże małe i duże

ja teraz byłam pierwszy raz i zakochałam się w tym miasteczku i przede wszystkim w jego okolicach - tam jest tyle do zobaczenia!!! A te góry inlove

Offline

 

#12 2008-06-09 09:13:02

Ines

Użytkownik

1578012
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 259
Punktów :   
WWW

Re: Podróże małe i duże

Dziewczyny, jak sie przedstawiaja wasze plany na wakacje?

My na pewno w miare mozliwosci w weekendy bedziemy wyjezdzac gdzies za miasto. Poza tym w lipcu planujemy na 2-4 dni pojechać do wspomnianego juz przeze mnie ośrodka Wojtka chrzestnego. Bosko tam jest, już się nie moge doczekać. Oczywiscie pojedziemy wtedy, kiedy beda zapowiadac ładną pogode Ja bym chciala na minimum 3 dni, ale gdyby przed tym Wojtek znalazl prace to mozliwe ze nie uda mu sie zalatwic sobie wolnego i wtedy bedziemy musieli zadowolic sie weekendem (a to daleko wiec troche szkoda jechac tylko na weekend, no ale co zrobić...).

Pod koniec sierpnia chcemy sie wybrać na podbój Chorwacji. Samochodem (nie moim ). A po drodze tez planujemy troszke zwiedzic

We wrześniu chcielismy jeszcze pojechać w góry do Zakopanego, ale to już raczej nie wypali . To juz by było za dużo szczęścia i wydatków . Chyba ze Chorwacja nie wypali to wtedy nie daruje tego Zakopca .

Offline

 

#13 2008-06-09 21:03:42

Rayne

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 78
Punktów :   

Re: Podróże małe i duże

No to ja się Tunezją "pochwalę" Koniec lipca, co prawda 8 dni tylko, ale nie narzekam tak właśnie chciałam, leżeć i nic nie robić.
Ines, o Chorwacji też myślałam, ale jednak w tym roku potrzebuję słońca na 100%

Offline

 

#14 2008-06-10 10:07:04

Ines

Użytkownik

1578012
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 259
Punktów :   
WWW

Re: Podróże małe i duże

No ja mam nadzieje ze ja w Chorwacji tez bede miała słońce innej opcji sobie nie wyobrażam

Offline

 

#15 2008-06-11 18:31:50

Ania

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 248
Punktów :   

Re: Podróże małe i duże

Ale Wam fajnie, ja w tym roku nigdzie się nie ruszę. Może za rok...


Ja to ja. Jestem księżniczką. aniolek
Tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki wrocław creeperstyle psycholog Piła